Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

На Поліській митниці оформили майже 1300 декларацій в автоматичному режимі

12:12 12.08.2020
585

Станом на 10 серпня на Поліській митниці Держмитслужби оформили 1289 декларацій в рамках проєкту виконання митних формальностей в автоматичному режимі.

Про це повідомили у пресслужбі митниці.

Проєкт розпочався 19 травня. Він спрямований на спрощення процедури митного оформлення та створення сприятливих умов для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності й передбачає можливість автоматичного оформлення митних декларацій без участі посадових осіб митниць.

Наразі пілотний проєкт стосується трьох митних режимів: експорт, переробка на митній території, реекспорт (після переробки).

«У проєкті від Поліської митниці беруть участь митні пости «Луцьк», «Рівне», «Сарни». Отримані в ході реалізації проєкту напрацювання дадуть можливість розширити застосування автоматичного оформлення та у майбутньому використовувати його для інших митних режимів», – повідомив начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук.

Для реалізації пілоту розробили спеціальний алгоритм виконання митних формальностей в залежності від видів транспорту, митних режимів та типів митних декларацій. Для декларантів процедура подачі декларації залишається без змін.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю