Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

На Волині посипалась торік відремонтована дорога

13:03 31.08.2020
1015

Мешканці Устилузької об'єднаної громади показали, чого вартий ремонт відрізку дороги Амбуків – Дарницьке – Заріччя.

Світлини та відео щойно відремонтованого дорожнього покриття мешканці громади надіслали на електронну адресу Район Володимир-Волинський.

Як розповіли жителі громади, дорогу здали наприкінці минулого року, а вона місцями вже посипалась. І це при тому, що дуже великого навантаження ця дорога не зазнає. На фото та відео можна побачити, як асфальтне покриття розсипається просто в руках, а на дорозі утворюються чималі вибоїни.

Один відрізок цієї ж самої дороги, яка посипалась уже за місяць, відремонтували. Йдеться про дорогу, ремонтом якої в лютому місяці зацікавилась прокуратура. Відремонтований наприкінці 2019 року відрізок дороги Амбуків – Дарницьке – Заріччя посипався одразу після перших морозів.

Нагадаємо, на Prozorro вказано, що замовником робіт із поточного середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення 030103 Амбуків-Дарницьке-Заріччя км 10+700-12+300 Володимир-Волинського району є Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації.

Також з інформації на сайті відомо, що тендер на проведення робіт виграла ТОВ Луцька ДПМК, яка до кінця 2019 року мала виконати всі роботи.

На поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення 030103 Амбуків-Дарницьке-Заріччя мали витратити понад 5,5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у цьому році Володимир-Волинська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження про розтрату бюджетних коштів і зловживання, вчинені посадовцями Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, службовцями органів місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.

Зловживання та розтрату виявили у ході здійснення у 2019 році ремонту доріг місцевого значення у Володимир-Волинському районі.

Читайте також: У прокуратурі з'ясують, скільки бюджетних коштів розтратили на ремонті доріг на Володимирщині. ФОТО

У ході проведення огляду доріг та перевірки документації встановили невідповідність якості виконаних робіт, а також розбіжності в об’ємах виконаних робіт з об’ємами, зазначеними у довідці про вартість будівельних робіт та витрат, і акті приймання виконаних робіт.

Нагадаємо, саме мешканці Устилузької об'єднаної громади першими звернули увагу на недобросовісний ремонт відрізку дороги Амбуків – Дарницьке – Заріччя.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Тарт

14:26 31.08.2020

Уявляю як це буде: крайніми зроблять виконавців. Роботяг усі як не надурять, то общипають, а то ше й посадять. Бо роботяги зв'язавшись із шулерами-чинушами із ОДА мали розуміти, що їх зроблять цапами-відбувайлами. Бо кого ж іще?? прокурор кума свого з ОДА притягне чи що?? там кругова порука свиняча.
Хоча і дурному ясно, що роботяги робили саме те я саме так як їх просили (усно) чинуші. Відступили від проекту там на пару лімончиків і ще премію дістали пару тисяч від чинуш...

23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
20.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю