Волиняни сплатили майже пів мільярда податку на прибуток

15 Вересня 2020, 13:24
747

Попри несприятливі економічні тенденції через коронакризу на Волині зберігається позитивна динаміка надходжень з податку на прибуток.

Зокрема, протягом січня-серпня 2020 року в області сплачено 472,7 мільйона гривень податку на прибуток.Про це інформують у пресслужбі Головного управління ДПС у Волинській області. 

Сума перерахованого до держбюджету податку на прибуток на 12,3% перевищує аналогічні показники минулого року.

«Декларування реального фінансового результату від здійснення господарської діяльності – основа стабільного надходження податку на прибуток. Тож варто подякувати тим волинським підприємствам, які в умовах коронакризи зберігають виробництво та працюють з дотриманням усіх вимог закону. Завдяки такому сумлінному бізнесу держава ритмічно отримує кошти для виконання своїх зобов’язань», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців наголосила, що у процесі аналізу та опрацювання поданої платниками звітності фахівці ДПС детально вивчають причини збитковості кожного суб’єкта господарювання.

«Ми маємо належний інформаційно-аналітичний інструментарій для того, щоб з’ясувати наскільки чесним був платник, коли намагався у декларації переконати податкову щодо власної збитковості. Попередження фіктивної збитковості, якісний податковий супровід та конструктивний діалог із сумлінним бізнесом дозволяють нам залучати до бюджету належні кошти», – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: протягом січня-серпня 2020 року до обласного бюджету від великих платників, які перебувають на обліку в Луцькому відділі податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДПС, надійшло 14 мільйонів гривень податку на прибуток.

Читайте також: Економісти пояснили, як в Україні фінансуватимуть дефіцит бюджету у 2021 році

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024