Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

В ОТГ на Волині ремонтують дороги: скільки коштів вже освоїли

16:55 15.09.2020
288

У Городищенській громаді продовжують ремонтувати автомобільні дороги місцевого значення.

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку Городищенської громади на 2018-2020 роки пріоритетом є ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності. Про це йдеться на сайті Городищенської громади.

Нещодавно завершився поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення Угринів-Дубова Корчма. Понад 8 мільйонів гривень освоїли при проведенні ремонтних робіт (субвенція з державного бюджету та кошти з бюджету Городищенської сільської ради – 800 000 гривень на дрібний ремонт та 200 000 гривень на поточний ремонт)..

Також до кінця будівельного сезону відремонтують дорогу загального користування місцевого значення Маруся-Михлин-/Н-17/.

За кошти Городищенської сільської ради (346 800 гривень) розробили проєкт на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення /Н-17/ Угринів-Сенкевичівка.

На капітальний ремонт дорожнього покриття проїжджої частини комунальної дороги по вул. Центральна у селі Городище передбачили 1 мільйон гривень – з державного бюджету та майже 400 тисяч гривень – з сільського бюджету.

Наразі будівельна техніка завершила роботу в селі Григоровичі. Тут відремонтували частину розбитої дороги Григоровичі-Городище.

Читайте також: На вулиці Глушець невідомі запалили багаття


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 вересня
Вчора
25.09.2020
24.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю