Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У Рівному готують фахівців ігрової індустрії

11:33 16.09.2020
303

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості слухачі успішно завершили навчання за напрямом «Створення додатків у середовищі Unity 3D на С#».

На підсумковому занятті слухачі презентували свої підсумкові роботи. Про це інформують у пресслужбі центру зайнятості.

Активне обговорення розробок, відстоювання свого бачення, досвід одногрупників і педагогів, – у такому інтерактивному форматі тривало як саме навчання, так і останнє заняття.

«Для групи – це важливий період, проба власних сил, публічне обговорення робіт. Попереду ще напружена праця, вдосконалення навичок, покращення своїх розробок та, можливо, участь у професійних конкурсах з відбору ігор для ігрового ринку», – зауважує викладач Андрій Литвин.

Наталія Левицька за освітою машиністка помпових і компресорних установок обрала професійне навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ. Слухачка зізнається, що ніколи б не подумала, що стане займатися створенням комп’ютерних ігор, але відкрила для себе нові цікаві можливості та створила гру у форматі 3d. На відміну від традиційних «стрілялок» вирішила, що її гра буде мирною, пізнавальною – діти пізнаватимуть світ грибів.

Слухач Віталій Нечипорук до навчання працював викладачем фізики та інформатики. Свою розробку присвятив першій комерційній грі, в основі якої – гра в теніс. Фінансист з досвідом практичного психолога Дмитро Сікора вважає, ігри допомагають розвантажитися, заспокоїтися та просто насолодитися процесом. Його гра – переслідування і знешкодження умовних ворогів.

Інженер-еколог, рибовод викладач, а нині безробітний Сергій Шепелюк попрацював над «Хрестиками-нуликами». Він вдосконалив процес, запропонував 3-вимірний формат, використав динамічний музичний супровід.

Заступниця директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Руслана Бодренко привітала випускників та вручила посвідчення про професійне навчання.

Читайте також: На Волині шукають на роботу медичних працівників
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 вересня
Вчора
25.09.2020
24.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю