«Ягодин» відвідав керівник ДПСУ: шукали шляхи зменшення черг вантажних авто

21 Вересня 2020, 11:05
646

Українські та польські прикордонники і митники мають спільно координувати свої дії, щоб ритмічно забезпечити пропуск транспортних засобів

Про це голова ДПСУ Сергій Дейнеко зазначив під час зустрічі з польською стороною в пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею, куди він прибув для реагування на виникнення черг з вантажних транспортних засобів. Про це інформують у пресслужбі ДПСУ.

Зазначимо, що на в’їзд в Україну тут очікує майже 800 вантажних авто, а на виїзд близько 300.

Керівник прикордонного відомства наголосив, що співробітники ДПСУ спільно з працівниками ДМСУ мають забезпечити оперативні кроки для належного реагування, оформлення вантажівок і не допускати жодних зволікань.

Окремо він відмітив про необхідність чіткої взаємодії з прикордонниками та митниками Республіки Польща.

«Має відбуватися постійна чітка комунікація між службами пунктів пропуску України та Польщі. Звісно в кожній країні забезпечуються ті норми, які регламентують порядок перетину кордону і оформлення вантажів. Однак спільні дії українських та польських контролюючих органів дозволять пришвидшувати пропускні операції, аби зменшити час перетину кордону», – зазначив Сергій Дейнеко.

Читайте також: Біля «Ягодина» щомісяця збирають 40 тонн сміття

Також на кордоні він провів зустріч з заступником коменданта Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща полковником Лукашом Цвіком. Під час зустрічі були присутні представники всіх контрольних  служб України та Польщі.

Всі разом домовилися вживати вичерпних заходів в пункті пропуску, забезпечувати швидкий обмін інформацією і спільно реагувати на збільшення кількості транспортних засобів. Також обговорювалися шляхи подальшого вирішення ситуації.

Окремо зазначимо, що подібні ситуації спостерігаються на кордоні з Білоруссю і Угорщиною. Керівник ДПСУ направив туди офіцерів з-поміж керівного складу Адміністрації та Західного регіонального управління.

Читайте також: Загроза для безвізу: як голосували нардепи з Волині та Рівненщини за скандальну постанову
Коментар
25/09/2021 Субота
25.09.2021
24.09.2021