Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Місцеві бюджети Волині отримали 291 мільйон гривень плати за землю

12:51 23.09.2020
481

За підсумками січня-серпня 2020 року на Волині до місцевих бюджетів сплатили 291 мільйон гривень плати за землю.

Таким чином, громади залучили на 1,9 відсотка більше плати за землю проти аналогічного періоду торік. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДПС у Волинській області.

Після деякого зниження надходжень із плати за землю у попередні місяці, нині позитивна динаміка спостерігається як серед платників-юридичних осіб, так і фізичних осіб.

«Поступове відновлення економіки має позитивний вплив на стан бюджетних надходжень. Зокрема, юридичні особи вже сплатили 237,2 мільйона гривень плати за землю, що на 1,5 відсотка більше минулорічних надходжень. Громадяни-землевласники та землекористувачі теж активно перераховують земельний податок до бюджетів громад. Від цієї групи платників громади отримали вже 53,8 мільйона гривень, що теж більше минулорічних надходжень на 3,5 відсотка», - зазначає начальниця Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Отож, у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують, що землевласники і землекористувачі протягом шістдесяти днів від моменту отримання податкового повідомлення-рішення про нараховану суму земельного податку зобов’язані перерахувати суму податку на вказані реквізити.

Якщо ж Ви – власник земельної ділянки, але не отримали повідомлення від ДПС про нараховану суму земельного податку чи інформація у повідомленні містить неточності, треба провести звірку з податковою службою. Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Зокрема, отримати консультації щодо підстав нарахування майнових податків та провести звірку можна за місцем Вашої податкової адреси за номерами телефонів, що вказані у посиланні.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 жовтня
Вчора
27.10.2020
26.10.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю