Як музей: офіс VolWest Group прикрасили картинами українських художників

13 Жовтня 2020, 17:26
962

До свого 28-річчя компанія VolWest Group представила оновлене приміщення для працівників центрального офісу. Його особливістю стали оригінали картин сучасних українських художників, які прикрасили стіни коридорів та кабінетів.

Проте перш ніж перейти до екскурсії новим офісом працівників зібрали в холі, щоб прозвітувати про основні досягнення та традиційно розіграти невеликі призи від мережі магазинів SPAR, яка також є частиною VolWest Group.

Генеральний директор мереж SPAR та «Наш край» Віктор Мольченко поділився успіхами магазинів.

«За цей рік ми відкрили 21 торговий заклад і я вважаю, що це дуже круто. Якось так сталося, що все було проти нас. Починаючи з березня, неможливо було працювати, але ми змогли пристосуватися. І вже на сьогодні ми маємо дуже позитивну динаміку, в той час як інші мережі стагнують або закриваються», – зазначив Віктор Мольченко.До мереж магазинів продовжують долучатися партнери, дехто з яких вже відкрив два і більше закладів. При цьому, за словами гендиректора, відкривають не лише магазини SPAR, а й перевідкривають старі магазини «Наш край». Особливо відзначили заклад на Львівський, який успішно працює і заробляє, незважаючи на конкурента через дорогу.

Далі настала черга найцікавішої, як сказав Віктор Мольченко, частини місячних зборів – розіграшу подарунків серед працівників центрального офісу. Більше десятка зелених екоторбин з корисним вмістом та логотипом SPAR роздали щасливчикам, яких обрали за допомогою лототрону з іменами на папірцях.
Коли забрали останні подарунки, всіх запросили ознайомитися з картинами на стінах офісу. Екскурсію з розповідями про художників та стилі провела працівниця Музею українського сучасного мистецтва Корсаків. Роботи більшості художників можна побачити і в залах музею.На стінах кабінетів Volwest Group  можна побачити багато картин донецького художника Петра Антипа, особливо із серії «Біле каміння». З початком війни на Сході, митець був змушений покинути свій бізнес, свою величезну майстерню, багато своїх робіт та переїхати до Києва.

Також на стінах офісу є роботи представників волинської, закарпатської та одеської художніх шкіл і навіть одна картина тернопільського митця Володимира Чернобая. Коридор на першому поверсі прикрашений серією робіт Івана Остафійчука «Довбуш», де він через образи опришків піднімає теми свободи, боротьби за волю та опору авторитарній системі.А їдальню для контрасту прикрасили картинами, які в мистецьких колах є тим, що називають «кітч». Це зображення звичайних натюрмортів – чайники й  чашки, фрукти, овочі на барвистих скатертинах. Милі картини без додаткового сенсу та змістового навантаження.

У тій же їдальні до дня народження VolWest Group всіх чекав суттєвих розмірів торт та гарячі напої.

Читайте також: Від лампи з Дартом Вейдером до велетенської вивіски: волинський «Арт-Хаус» здійснює найшаленіші мрії замовників

Фото Ірини КАБАНОВОЇ

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024