Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Луцький пологовий будинок
Луцький пологовий будинок

Працівників Луцького пологового будинку можуть скоротити через брак фінансування

11:45 15.10.2020
549

Працівників Луцького клінічного пологового будинку можуть звільнити через брак належного фінансування, пов'язаного зі зменшенням кількості пологів. Додатковий фінресурс беруть за рахунок лікування хворих на коронавірус.

Про це йшлося у четвер, 15 жовтня, під час «бюджетної» комісії Луцькради, повідомляє Волиньпост.

Начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін розповів, що у пологовому будинку, де хочуть розгорнути «коронавірусну» лікарню, ще у квітні була тенденція для зменшення кількості пологів, зокрема через те, що запрацював перинатальний центр.

У квітні пологовий перейшов на оплату послуг із НСЗУ, зокрема щодо надання допомоги вагітним і породіллям з коронавірусом, що врятувало ситуацію, каже посадовець. Якщо цього додаткового фінансового ресурсу не буде, працівників таки доведеться звільняти.

«На сьогодні в окремому корпусі пологового на першому поверсі вже надають допомогу вагітним, там лежали дві пацієнтки. На 2-4 поверхах лежали біля 20 пацієнтів, частину з яких вже виписують. Більше 4 тисяч «квадратів» – загальна площа. Тому є можливість, щоб залучити ці площі для відкриття тимчасового інфекційного стаціонару. Тому, на мою думку, варто використати наші можливості, а потім залучати спорткомплекси, стадіони тощо», –зазначив Лотвін.

Водночас він повідомив, що управління охорони здоров’я не запропонувало жодного додаткового варіанту для розміщення хворих на коронавірус у Луцьку в разі погіршення ситуації.

Нагадаємо, у Луцьку планують розгорнути інфекційний шпиталь на базі акушерського корпусу пологового. Натомість сьогодні, 15 жовтня, медики пологового вийшли на акцію протесту проти організації «коронавірусного» блоку у пологовому будинку.

Читайте також: Роман Бондарук підтримав протест Луцького пологового будинку

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 жовтня
25.10.2020
24.10.2020
23.10.2020
22.10.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю