Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Як волиняни можуть повідомити про корупцію

13:03 23.10.2020
435

Якщо Вам стало відомо про порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби на Волині, про такі факти варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє пресслужба волинських податківців.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції», (далі-Закон) особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Отож, якщо вам відома інформація про те, що хтось із податківців:

- використовує свої службові повноваження або своє становище та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб;

- порушує обмеження щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону «Про запобігання корупції»;

- порушує обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності чи після припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави;

- не дотримується вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

- має конфлікт інтересів;

- порушує Правила етичної поведінки або ж вимоги фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

- незаконно використовує інформацію, що стала відома особі у зв'язку з виконанням службових повноважень.

Ви можете надіслати відповідне повідомлення на електронну адресу [email protected].

Звертаємо увагу, що інформація повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами. Надана інформація є конфіденційною та розголошенню не підлягає.

Повідомлення про корупцію, які надходять через спеціальну електронну поштову скриньку, надсилаються у вигляді скан-копії або фотокопії звернення з підписом викривача та зазначенням дати.

Читайте також: Україна втратила 5 мільйонів гектарів державної землі, – голова Держгеокадастру

Реквізитами повідомлення про корупцію є: прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення або причетна до його вчинення, її місце роботи та посада; текст повідомлення, що містить конкретну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена; прізвище, ім’я, по-батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення, із зазначенням дати; у зверненні поданому на електронну поштову скриньку може бути вказано електронну поштову адресу, на яку викривачу може бути надіслано відповідь, або зазначено про інші засоби зв’язку ним.

Вимоги до повідомлень про корупцію без зазначення авторства (анонімні) та порядок їх розгляду визначаються частиною п'ятою статті 53 Закону.

Разом з тим, просимо врахувати, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
30 листопада
Вчора
28.11.2020
27.11.2020
26.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю