Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Працівників стоматологій та перукарень вчитимуть працювати з клієнтами-аутистами

13:38 21.11.2020
472

Підприємці можуть навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом завдяки програмі «AutismFriendlySpace».

Це дасть змогу залучати від 2% додаткових клієнтів щомісяця.

Триває набір на безкоштовну програму «AutismFriendlySpace» (AFS) від Асоціації «Child.ua» для стоматологій та перукарень, які хочуть навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом. За словами організаторів, ця програма допоможе громадам стати обізнаними в аутизмі, бізнесам – розвинути клієнтську базу та вийти на новий рівень, а людям з аутизмом – стати більш видимими в суспільстві. Проєкт реалізують за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

«Люди з аутизмом трохи інакше сприймають навколишній світ і їм потрібні певні умови. Після того, як працівники компаній проходять у нас тренінг, вони отримують всі необхідні навички для обслуговування клієнтів з аутизмом. Ми зі свого боку всіляко рекламуємо такі компанії та направляємо до них відвідувачів з аутизмом», – говорить керівниця програми «AutismFriendlySpace» від Асоціації «Child.ua» Ганна Давиденко.

Після проходження безкоштовного тренінгу, який відбудеться у грудні 2020 року та січні 2021 року, стоматологічні клініки та салони краси отримають спеціальне обладнання, сертифікат дружньої до аутизму компанії, статус соціально-відповідального бізнесу, а також розміщення на спеціалізованій інтерактивній карті «AutismFriendlySpace».

Долучитись до програми можуть стоматології та перукарні з усіх регіонів України, звернувшись за номером +38050 418 2825.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 листопада
Сьогодні
Вчора
26.11.2020
25.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю