14 молодіжних проєктів Рівненщини отримають півмільйона гривень з обласного бюджету

01 Січня 2021, 10:33
1200

На Рівненщині визначили проєкти для роботи з молоддю, на реалізацію яких у 2021 році виділили фінансову підтримку.

Для таких ініціатив з обласного бюджету спрямують 500 тисяч гривень.

Про це повідомили на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

За обласні кошти формуватимуть здоровий та активний спосіб життя, проведуть табір для сімей учасників АТО/ООС, велопробіг місцями бойової слави УПА, серію майстер-класів та багато іншого. Діяльність усіх відібраних проєктів направлена на роботу з молоддю.

«Приємно, що вже два роки поспіль зацікавленість для участі у конкурсі не згасає. Надіємося, що наступного року від громадських організацій надійде ще більше ініціатив. Так, цьогоріч ми отримали 20 пропозиції від 17 громадських організацій Рівненщини. Переможцями стали проєкти, які мають на меті залучити молодь до цікавих і корисних починань», - розповіла начальник профільного відділу департаменту розвитку адмінпослуг, соціальної та молодіжної політики ОДА Рівненської ОДА Наталя Чигир.

Так, найбільші суми - понад 42 тисячі гривень виділять на проєкти центру ініціатив «Віадук»та асоціації студентів МЕГУ. Один з них спрямований для формування велосипедної культури в громадах Рівненщини, інший - для проведення форуму з популяризації здорового і активного способу життя.

Майже 42 тис. грн отримає спілка жінок Рівненщини для програми «Цінність – це ти!».

Фінансування у розмірі більше 40 тисяч гривень виділять для фонду молодіжних ініціатив «Крила» на освітньо-виховну програму літньої школи розвитку.

Серед рейтингу проєктів із високими балами – освітня сімейна програма, створення молодіжної адміністрації і родинного центру, проведення школи фінансової грамотності, менеджменту, а також соціальних проєктів та тренінгів.

Окрім того, обласні кошти направлять ІТ-профорієнтацію та початок власної справи.


 

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024