Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Нововолинськ став учасником європейського проєкту з енергоефективності

08:10 12.01.2021
405

Нововолинськ пройшов усі етапи конкурсу та став учасником проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Про це повідомляють на сайті Нововолинської міськради.

Заявку для участі у проєкті підготувала завідувачка сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів відділу економіки виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вероніка Сєргєєва. Загалом перемогу у конкурсі здобули 11 громад із різних областей України, у Волинській області лише одна – Нововолинська.

Проєкт передбачає заходи із проєктної підтримки у розробці стратегічних муніципальних енергетичних планів (МЕП). Це комплексні довгострокові стратегії розвитку мережі постачання теплової енергії, призначені для підвищення енергоефективності, зменшення споживання енергії та викидів парникових газів.

Цей проєкт дасть можливість розробити повний муніципальний енергоефективний план, – повідомила заступниця міського голови Юлія Лефтер. – Це стратегічний документ, який ми будемо використовувати як дорожню карту для втілення енергоефективних заходів.

Крім того, відповідно до сучасних вимог, компанія GIZ надасть підтримку в оптимізації схем теплопостачання, які у 2019 році розробило КП «Нововолинськтеплокомуенерго» й затвердила міська рада.

Ще однією перевагою співпраці із компанією GIZ є можливість підготувати та впровадити демонстраційні проєкти комплексної термомодернізації громадських будівель, які слугуватимуть прикладом кращих практик економії енергії (понад 20-30%). Разом з тим, у рамках додаткового конкурсу, буде можливість отримати співфінансування на реалізацію проєктів з термомодернізації будівель, які перебувають у комунальній власності.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю