Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Із 14 січня в Україні штрафуватимуть за обслуговування споживачів без масок

11:42 14.01.2021
1044

В Україні набрав чинності закон про штрафи за обслуговування споживачів без масок.

Про це повідомляють у блозі луцької юридичної компанії «Юридичне рішення».

Починаючи з 14 січня українцям не можна перебувати без масок або респіраторів у громадських будинках, спорудах, де обслуговують населення, та громадському транспорті.

За допуск людини без засобу захисту юридична особа, фізична особа – підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400 – 5 100 гривень).

За обслуговування споживачів у період дії карантину працівниками суб'єктів господарювання та/або безпосередньо ФОП без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – юридична особа, фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400 – 5 100 гривень).

Також Закон визначає, що складати постанови про накладення штрафів та застосування фінансових санкцій уповноважені посадові особи територіальних органів центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Читайте також:

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
25 лютого
Вчора
23.02.2021
22.02.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю