Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

На Луцькому автозаводі здивовані заявами міського голови Львова

14:01 14.01.2021
1324

На сайті Львівської міської ради 13 січня з посиланням на офіційну сторінку міського голови Львова у соцмережах, поширили повідомлення про його звернення до містян з пропозицією висловити свою думку щодо «закупівлі 100 нових автобусів у білоруської компанії МАЗ».

Цю інформацію із подивом сприйняли на Луцькому автоскладальному заводі, оскільки ще 15 квітня минулого року стало відомо, що найкращою ціновою пропозицією з-поміж п’яти учасників тендеру стала ціна, яку запропонувало ДП «АСЗ №1». Про це інформують у пресслужбі автоскладального заводу.

Крім того, супутні показники, як-от витрати на технічне обслуговування, у українського автобуса – також одні з найкращих. Усе це підтверджує протокол розкриття тендерних пропозицій, примірник якого безумовно є і у Львівській міській раді.

Але вже вісім місяців реалізацію цього тендеру відкладають із різних причин і це не може не непокоїти, оскільки кожна партія української техніки – це не лише оновлення парків міського транспорту, а й заробітна платня сотень працівників та чималі відрахування до бюджетів усіх рівнів.

Як можна без офіційних висновків спеціалістів ЄІБ оголошувати переможцем білоруського виробника, а також давати оцінку технічної відповідності продукції учасників тендеру, залишається загадкою для українських автовиробників.

До участі у тендері для Львова ДП «АСЗ №1» вийшло з автобусом «Богдан А70132», який розрахований на перевезення 106 пасажирів і має низьку підлогу, що робить його комфортним та зручним для всіх верств населення, зокрема й для людей з інвалідністю. Автобуси обладнані пандусом і кріпленням для фіксації коляски в салоні. А для комфорту перевезень передбачені кондиціонери.

«Богдан А70132» укомплектовані європейськими та українськими агрегатами, в тому числі двигуном Iveco, автоматичною коробкою передач Allison, передньою віссю і мостом ZF. Вони створені з урахуванням сучасних вимог до комфорту, безпеки і якості та відповідають екологічним нормам Euro-5.

Свою компетенцію у виготовленні міського транспорту луцькі автовиробники вже неодноразово доводили, виготовляючи великі партії сучасних автобусів та тролейбусів для українських міст.

Минулого року лучани виготовили десять сучасних автобусів «Богдан А70132» для Івано-Франківська. Цей проект реалізували у досить стислі терміни. Вже за кілька днів після здійснення поставки нові автобуси вийшли а маршрути міста.

Нині продовжують реалізовувати контракти на поставку сучасних комфортабельних тролейбусів до Луцька, Харкова, Полтави, Сум та Херсону.

Реалізація масштабних проектів громадського транспорту для українських міст стала можливою завдяки співпраці Луцького автозаводу з органами місцевого самоврядування у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Читайте також:

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
25 лютого
Вчора
23.02.2021
22.02.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю