Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

«Соціально відповідальним підприємствам – лише «зелене світло», – голова Рівненської ОДА

16:09 16.01.2021
459

Переробні підприємства Рівненщини не лише забезпечують продовольчу безпеку, а й створюють продукцію з доданою вартістю.

Таким є «Радивилівмолоко» – одне з найбільших молокопереробних підприємств Рівненщини. З його роботою ознайомився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки до Дубенського району. Про це повідомили на сайті Рівненської ОДА.

На підприємстві виготовляють більше 30 видів молочних продуктів. Асортимент постійно розширюється, продукція впевнено завойовує прихильність наших та закордонних споживачів. Окрім того, «Радивилівмолоко» стимулює розвиток й дрібних фермерських господарств та молочних ферм, закуповуючи у них сировину.

«Сотні тонн молока перероблюють на сучасному обладнанні. Постачання сировини та її переробка повністю автоматизовані, тобто минають «контакт із руками». Це значно підвищує якість продукції. «Радивилівмолоко» - економічно стабільне та соціально відповідальне підприємство переробної галузі. Воно ефективно працює: справно сплачує податки, забезпечує роботою майже 690 наших співгромадян. Таким підприємствам на Рівненщині – лише «зелене» світло!» – відзначив Віталій Коваль.

До слова, партнерами є господарства області, а також з Волині, Львівщини та Тернопільщини. У планах «Радивилівмолоко» - будівництво сучасних очисних споруд та складу готової продукції. А також запровадити новий вид упаковки для молочки - пляшку.

Читайте також:

На Рівненщині сім об’єктів отримають фінансування з фонду регіонального розвитку
Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
25 лютого
Вчора
23.02.2021
22.02.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю