БІЗНЕС.РАЙОН
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Рівненщині 276 водіїв отримали незвичні номери на свої автівки

16:55 27.02.2021
863

У Рівненській області за п’ять років 276 водіїв отримали незвичні номери на свої автівки.

За п’ять років 276 водіїв отримали в Рівненській області індивідуальні номерні знаки на автівки. Лише з початку 2021 року на Рівненщині 31 автовласники отримали індивідуальні номерні знаки. Минулого року таких було 54.

Серед індивідуальних номерних знаків, автовласники замовляли:

цифрові комбінації – А7777А, V7777V, A777O;

англомовні назви – ANGEL, COFFEEMAN, ONE, MMM, VIP та WOLF.

Також, серед найбільш незвичних номерів зустрічалися ЛЯЛЬКА, НОМЕРИ, ВОЛГА, ДЄД, МИХАЛИЧ, КОТЛИ, ГЕТЬМАН, ВИШНЯ, КАБАН, ДЕМБЕЛЬ, АЙБОЛІТ, СУПЕР, OPASNUY, SALO, TISTO, MOROZKO, SEDOY, ВІТАЛІК, ЧАРЛІ

Всі назви номерних знаків реальні.

«Індивідуальні номерні знаки (ІНЗ) дійсні тільки на території України. Такий номер можна замовити лише як доповнення до державного номерного знаку, але не замість нього», – зауважив Віктор Залюбовський, заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

«На ІНЗ можна розміщувати літери (української чи латинської абетки); літери та цифри; літери, цифри та графічний елемент. ІНЗ має містити від 3 до 8 символів, якщо це лише літери. Якщо це літери та цифри, від 3 до 7 елементів, при чому принаймні 2 символи з них мають бути літерами; для мототранспорту – від 3 до 6 символів (від 2 до 5 літер і цифр)», – повідомив Віктор Залюбовський, заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

Також, як додав Віктор Залюбовський, заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області: «На ІНЗ заборонено наносити написи дискримінаційного характеру за ознаками мови, расової та національної належності, ставлення до релігії, соціального й майнового стану, статі, освіти, роду та характеру занять, місця проживання; написи ненормативного походження; символіку, абревіатури або скорочені назви установ, організацій, підприємств без їх письмової згоди (на індивідуальні номерні знаки транспортних засобів, що належать фізичним чи юридичним особам); знак (торговельну марку) фізичної чи юридичної особи, що належить іншій фізичній або юридичній особі, без їх письмової згоди; графічний елемент дискримінаційного характеру. графічний елемент, що схожий за накресленням із літерами чи цифрами; імітацію зображення Державного Герба України або Державного Прапора України (крім символів державної належності, передбачених чинними державними стандартами України), державних символів інших країн та міжнародних організацій, офіційні назви органів державної влади України або їх скорочені найменування, крім випадків, передбачених чинним законодавством; написи, в яких одночасно використовуються літери української та латинської абеток, за винятком літер, що збігаються за написом»

Слід нагадати, що здійснити замовлення індивідуальних номерних знаків можливо у два способи:

Онлайн на сайті hsc.gov.ua безпосередньо в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС (обрати зручний за розташуванням сервісний центр МВС можливо на сайті hsc.gov.ua).
Термін виготовлення: до 40 днів.

Спосіб отримання:

1. у Головному сервісному центрі МВС (м. Київ, вул. Туполєва, 19);

2. у відділенні Нова пошта (вартість доставки ДП «Інфотех» – 500 гривень, тел. (044) 483-43-01).

«Після отримання комплекту виготовлених індивідуальних номерних знаків необхідно звернутись до сервісного центру МВС для перереєстрації транспортного засобу», – розповів Віктор Залюбовський, заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

Послідовність дій одержувача послуги:

подання до адміністративного органу повного комплекту документів, необхідного для виготовлення індивідуальних номерних знаків;
здійснення оплати за надання адміністративної послуги;
отримання комплекту індивідуальних номерних знаків в ГСЦ МВС.
Вартість послуги:

300 гривень – три символи (мінімальне замовлення);

90 гривень – кожний наступний (до восьми символів);

500 гривень – графічний елемент;

144,36 гривні – вартість спецпродукції (номерних знаків для авто);

138 гривень – вартість спецпродукції (номерних знаків для мотоцикла).

(розмір плати за надання послуги наведено без урахування податку на додану вартість)

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
12 квітня
Вчора
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю