БІЗНЕС.РАЙОН
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Рівненщині за тиждень заборонили роботу дев’яти заправок

12:31 07.04.2021
370

Із 29 березня по 2 квітня фахівці Управління Держпраці у Рівненській області позапланово перевірили вісім суб’єктів господарювання, які зберігають та продають пальне.

Посадовці перевірили 21 об’єкт, що розташований на території області. Про це повідомляє пресслужба управління Держпраці у Рівненській області.

Під час перевірок фахівці інспектували додержання суб’єктами господарювання вимог у сфері безпеки праці та трудового законодавства. Під час відпрацювання посадові особи Управління виявили неналежне оформлення трудових відносин у 1 суб’єкта господарювання. У результаті заходів видано акти перевірок та обов’язкові до виконання приписи.

Читайте також: На Волині позапланово перевірили заправки

До суду скерували матеріали щодо заборони експлуатації дев’яти АЗС.

Загалом, з 12 березня – початку дії доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, посадові особи Управління Держпраці у Рівненській області перевірили 74 об’єкти у 27 суб’єктів господарювання сфери управління (володіння, користування) місцями виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним. Виявлено 441 порушення вимог охорони праці, гігієни праці та оформлення трудових відносин.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
12 квітня
Вчора
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю