БІЗНЕС.РАЙОН
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацькій громаді припинили постачати населенню балони зі скрапленим газом

16:30 08.04.2021
584

Шацький район не газифікований, і скраплений газ у балонах є основним джерелом використання у побуті для приготування їжі.

На сьогодні постачання балонів населенню припинено. Про це інформують у Шацькій селищній раді

Його відсутність спонукає споживачів заправляти балони на АЗС в непристосованих місцях та перевозити в необладнаних для цього автомобілях, що заборонено правилами техніки безпеки.

Щоб зробити дієві кроки до розв'язання цієї проблеми, на засіданні сесії Шацької селищної ради, яке відбулося 31 березня, депутати прийняли звернення до прем’єр-міністра.

Подаємо текст звернення без змін:

«Заправляння балонів на приватних автомобільних газових заправках, не обладнаних спеціальними балонними пунктами, категорично заборонено (Постанова КМУ №1790 від 20 листопада 2003 року).

По-перше, балони при такій заправці, як правило, не перевіряються на витік газу, а заправники не звертають уваги на терміни опосвідчення балона. Усе це робить їх експлуатацію небезпечною.

По-друге, автомобільна заправна колонка не дозволяє заповнити побутовий балон як слід: відповідно до правил, об`єм рідкого пропан-бутану в балоні не повинен перевищувати 85%. Якщо цим правилом нехтувати й заповнити газовий балон на 100%, то при його нагріванні (наприклад, на сонці) зрідженому газу нікуди буде розширюватися і балон може вибухнути.

З огляду на зростальну проблему (з можливими трагічними наслідками через заправляння балонів на автомобільних заправках) просимо вжити необхідних заходів для розв'язання проблеми постачання скрапленого газу (в балонах) для населення Шацької територіальної громади».

Звернення надіслали прем'єр-міністру України Денису Шмигалю.

Читайте також: Виплати ФОПам за локдаун: яку суму держава підготувала для компенсацій і як виплачуватимуть гроші

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
12 квітня
Вчора
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю