На Маневиччині відремонтують окрему ділянку дороги

29 Квітня 2021, 17:33
Фото ілюстративне 827
Фото ілюстративне

В області в рамках президентської програми «Велике будівництво» продовжують відновлювати дорогу Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ (Р-14).

Про це повідомили в управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Зокрема невдовзі розпочнуть відновлення дороги у селищі Колки, де пролягає автошлях, що сполучає обласний центр Волині з ПП «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні.

Читайте також: У Маневицькій громаді обстежують дороги державного значення

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, вже уклали договір на капітальний ремонт трьох кілометрів ділянки цієї дороги у селищі Колки.

Крім Колківського відрізка, у планах 2021 року – ремонт ще двох відрізків та мосту. Вже оголосили тендери на реконструкцію і ремонт понад 14 кілометрів автошляху, та влаштування на ній комплексу автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі»).

А також триває виготовлення проєктно-кошторисної документації на відновлення ще понад 32 кілометрів дороги Р-14 та мосту у селищі Колки.

Читайте також: У Маневицькій громаді визначили, які дороги будуть грейдерувати

Довідково: торік у рамках програми «Велике будівництво» відремонтували майже 12 кілометрів автошляху Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ» (Р-14) у Луцькому та Ківерцівському районах (за старим адміністративним поділом). Це ділянки дороги від міста Луцьк до села Дачне та від міста Ківерці до села Озеро. Р-14 – одна з найдовших доріг державного значення в області, протяжністю 154,2 кілометра, бере свій початок в Луцьку, і, пролягаючи територією Ківерцівського, Маневицького, Камінь-Каширського і Любешівського районів, з’єднує обласний центр Волині з пунктом пропуску «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні.

Коментар
19/01/2022 Вівторок
18.01.2022