БІЗНЕС.РАЙОН
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Половину сплаченого на Волині податку на нерухомість залучили до бюджету Луцька

10:20 01.05.2021
546

За підсумками першого кварталу 2021 року до міського бюджету Луцька сплатили 10,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Це 48 % від загальної суми податку на нерухомість, залученого громадами Волині. Про це Бізнес.Району повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

Оскільки зараз триває процес формування податкових повідомлень-рішень про нараховану суму податку на нерухомість громадянам, у податковій службі. Волині рекомендують власникам нерухомості провести звірку з органами ДПС щодо відображення у базах інформації про фактичних власників майна. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Втім, більш зручний варіант отримати ключ електронного цифрового підпису, зареєструватися в Електронному кабінеті та в режимі онлайн дізнаватися про нараховані податкові платежі, рекомендують у податковій службі Волині.

Нагадаємо, що у січні-березні 2021 року до місцевих бюджетів Волині сплатили 21,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Читайте також: Верховна рада ухвалила ключовий закон земельної реформи

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
11 травня
Сьогодні
Вчора
09.05.2021
08.05.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю