Цигарки в дерев`яних дошках: на Волині викрили канал контрабанди до ЄС. ФОТО

15 Червня 2021, 18:20
контрабанда СБУ 799
контрабанда СБУ
СБУ викрила канал незаконного переправлення за кордон оптових партій лісопродукції та іноземних тютюнових виробів. 
 
Вартість вилученого товару становить понад 18 млн грн. Про це інформують у пресслужбі Управління Служби безпеки України у Волинській області.
 
Контрабандні цигарки ділки приховали у штучних порожнинах пиломатеріалів.
 
Встановили, що протиправну діяльність організували декілька мешканців західних регіонів України. Для маскування схеми учасники групи завантажували контрабандний товар на території афілійованої комерційної структури у Львівській області.
 

контрабанда

Подальше митне оформлення лісопродукції ділки здійснювали за підробленими документами на Волині.
 
На митному посту «Ковель» правоохоронці затримали вантажівку контрабандистів і вилучили з неї понад 500 ящиків цигарок іноземного виробництва, більше ніж 300 м3 деревини і документи, оформлені на підставних осіб.
 
Слідчі органів безпеки розпочали кримінальне провадження за ст. 201-1 (переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, лісоматеріалів необроблених, а також інших лісоматеріалів, заборонених до вивозу за межі митної території України) Кримінального кодексу України.
 
контрабанда
 
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.
 

контрабанда

 
Заходи із викриття правопорушення проводили співробітники Управління СБУ у Волинській області за координацією ГУ КЗЕ СБУ, спільно з Луцьким прикордонним загоном за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.
 
 

контрабанда

контрабанда

контрабанда

 

 
Коментар
29/07/2021 Четвер
29.07.2021
28.07.2021
27.07.2021