У Музеї Корсаків презентують колективну монографію «Анатомія ритейлу»

18 Червня 2021, 11:40
Віктор та Роман Корсаки АНОНС 2060
Віктор та Роман Корсаки

У Луцьку представлять масштабне видання «Анатомія ритейлу» за редакцією Віктора та Романа Корсаків. Це книга про роздрібну торгівлю. 

Презентація та тематичний «круглий» стіл на тему «Проблеми інтеграції теорії і практики у сучасному ритейлі» відбудеться 24 червня о 17:00 у Музеї сучасного українського  мистецтва Корсаків (Луцьк, вул. Карбишева, 1 (КРЦ «Адреналін Сіті»)). Про це Бізнес.Району повідомили організатори. 

Питання до обговорення:

  • «Теорія без практики – мертва, практика без теорії сліпа» – актуальність інтеграції науки та практики.
  • Шляхи інтеграції теорії та практики.
  • Проблеми інтеграції теорії та практики у сучасному ритейлі.
  • Науково-практична література  як інструмент інтеграції теорії та практики.

 

У рамках заходу також передбачено панельна дискусія, автограф-сесія авторів та співавторів книги

Загалом, у колективній монографії виклали досвід менеджменту «Наш Край» та SPAR Україна за 20 років свого не простого, проте результативного розвитку. Автори поділилися прикладними аспектами ритейлу, теоретично обґрунтовуючи їх, надали корисні поради, які дозволять ефективно розвинути роздрібний бізнес із нуля та підвищити ефективність наявного.

«Монографія є не лише унікальною за змістом, а й за формою: у книгу включено десятки творів найкращих сучасних українських художників із колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Це, з одного боку, підвищує рівень засвоєння матеріалу, а з іншого – забезпечує розвиток естетичного інтелекту читача та сприяє зацікавленості мистецтвом. Ми живемо в епоху інформаційного «потопу» і водночас тотального дефіциту часу, тому паралелізм пізнання – професійного та естетичного – є одним зі шляхів вирішення цих проблем», — кажуть автори. 

Книга створена для кожного, хто займається ритейлом або планує вибрати цей напрямок розвитку, теоретиків та практиків торгівлі; виробників та дистриб’юторів; викладачів предметів про торгівлю та студентів; кожного, хто цікавиться проблемами цієї галузі економіки.

Читайте також: «Немає економіки більш прибуткової, ніж економіка довіри», − бізнес-коуч Микола Сапсан про відповідальність у команді

 

 
Коментар
30/05/2023 Вівторок
30.05.2023