Велопрокат та розвиток бізнесу: громади Рівненщини отримають кошти на 14 проєктів

19 Червня 2021, 16:48
Рівненська ОДА 1275
Рівненська ОДА

Прокат велосипедів, розвиток бізнесу та створення пожежних команд. Такі і не лише ініціативи громад Рівненщини отримають фінансування з обласного бюджету. 

Усього члени конкурсної ради з проведення щорічного обласного конкурсу проєктів підтримала 14 ідей громад. Про це інформують у пресслужбі Рівненської ОДА. 

«Загалом до участі у Конкурсі зареєстровано  67 проєктів відповідно до чотирьох пріоритетних напрямків: розвиток підприємництва, організація ефективної системи надання соціальних послуг, співробітництво громад та розвиток туристичної діяльності. Їх розглянули незалежні експерти та склали рейтинг. Найбільше проєктів надійшло від територіальних громад Рівненського району – 28», – зазначив заступник голови ОДА, співголова конкурсної ради Ігор Тимошенко.

Кошти на свої проєкти отримають Здовбицька, Шпанівська, Великоомелянська, Привільненська, Олександрійська, Бугринська, Деражненська, Миляцька, Острожецька, Демидівська, Радивилівська (на два проєкти), Здолбунівська та Острозька громади.

Нагадаємо, з обласного бюджету на проєкти розвитку територіальних громад виділено 2 мільйони гривень. На їх реалізацію громади спрямують співфінансування від 10 до 60 % загальної вартості  проєкту.

Читайте також: На ковельський Центр діалогу культур додатково виділили ще 20 мільйонів гривень

 

 

 
Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
23.04.2024