Понад десять видавництв завітали на книжковий ярмарок «Polissya BOOKland» у Вараші

21 Червня 2021, 17:24
книжковий ярмарок у Вараші 569
книжковий ярмарок у Вараші

У перший день великого православного свята Трійці у Вараші відбулась унікальна та неординарна подія — перший книжковий ярмарок «Polissya BOOKland».

Дебютний ярмарок відбувся 20 червня на площі біля стадіону «Ізотоп». Про це інформує кореспондентка Району.Вараш.

Окрім власне ярмарку, зустрічей із письменниками та письменницями, різноманітних майстер-класів, публіку своїми виступами розважали та чарували місцеві творчі колективи та гості-віртуози.

Тут кожен міг знайти заняття собі до душі: для наймолодших гостей ярмарки діяло «Бібліогніздечко» з поетичними мандрівками, літературними турне та іншими розважальними дійствами. Окрім того, донесхочу малеча могла упродовж дня продемонструвати свій творчий хист завдяки малюнку на асфальті.

Окремо на ярмарку були представлені різножанрові локації. Так, любителі поезії могли, приміром, взяти участь у віршованому марафоні, а прихильники прози — у письменницькій кухні.

Також охочі могли завітати на презентації письменників Полісся та придбати собі книги до смаку.

Крім того, цікаві зустрічі та автограф-сесії відбулись з такими відомими читачам авторами як Остап Дроздов, Дара Корній та Мирослав Дочинець.

Діяли упродовж дня на ярмарку й творчі майстер-класи з хусткування, скрапбукінгу та виготовлення ляльок-мотанок.

Понад десять книжкових видавництв представили свою поліграфічну продукцію на ярмарку, зокрема Апріорі, Астролябія, Видавництво Старого Лева, Піраміда, Ранок, Світ, Урбіно, Карпатська вежа та інші.

 

 

 

Коментар
29/07/2021 Четвер
29.07.2021
28.07.2021
27.07.2021