У меблеву галузь Рівненщини надійде 4 мільйони доларів інвестицій

07 Липня 2021, 10:00
Меблевий завод 1537
Меблевий завод

Уже в серпні міжнародна компанія «Морган Феніче» запускає на Рівненщині лінію виробництва поролону потужністю 24 тисяч тонн в рік.

Розвиток та перспективи виробництва обговорили 6 липня на зустрічі голова Рівненської ОДА Віталій Коваль із співвласником Франкліном МакМахоном та директором Романом Басарабом. Вони планують збільшити потужності виробництва і підвищити обсяги продукції втричі. Про це інформують в пресслужбі Рівненської ОДА.

Підприємство успішно працює на Рівненщині уже 9 років. Щодня вони відправляють на експорт 1000 диванів, ліжок та інших видів м’яких меблів. І забезпечують роботу понад 1000 працівникам.

«Запуск лінії поролону дозволить не лише створити нові робочі місця, а й здешевити виробництво продукції. Адже раніше цей матеріал вони змушені були закупляти в монополіста. До того, витрачати додаткові кошти на логістику. Тепер у підприємства буде замкнений цикл виробництва меблів», — розповів Віталій Коваль.

Обговорили з інвестором і формування меблевого кластеру на Рівненщині. Це один з основних пріоритетів розвитку області. А «Морган Феніче» може не лише долучитися до об’єднання, а й забрати 1-1,5% меблевого ринку Європи, створивши конкурентно спроможне середовище.

«Наше спільне завдання — рости швидше, ніж ринок. Як результат – ми збільшимо частку області в загальнодержавних обсягах виробництва меблевої продукції. А це дасть можливість залучити додаткові ресурси для розвитку Рівненщини, створити додаткові робочі місця і привабити нових інвесторів», — підсумував Віталій Коваль.

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024