Держгеокадастр виділив жителю столиці землю, якою користуються шачани

15 Липня 2021, 11:07
Земельна ділянка 265
Земельна ділянка

До Шацької селищної ради звернулася група шачан з проханням допомогти розв'язати проблемне питання земельних відносин. 

Про це інформують у Шацькій селищні раді.

Три сім’ї з Шацька впродовж довгого періоду (11-30 років) користуються земельними ділянками, розташованими за межами населеного пункту (біля затоки Лука), для вирощування там городини.

Одна з жительок у 2017 році хотіла приватизувати свою ділянку, але отримала від Держгеокадастру відмову. Причиною обласні посадовці назвали те, що пріоритет у виділенні земельних ділянок надається учасникам АТО.

Нещодавно шачани дізналися, що Держгеокадастр виділив на цій площі 2 га землі сільськогосподарського призначення жителю міста Київ. Люди занепокоєні тим, що їхні поля стануть власністю іногороднього, а вони самі залишаться без городів, якими користувалися і за які сплачували податок.

Віталій Юрчук, начальник відділу земельних відносин   виконавчого комітету Шацької селищної ради, прокоментував ситуацію і дав відповідь на питання жителів:

«Ця земельна ділянка на даний час перебуває під арештом. Питання її приватизації можна вирішувати тоді, коли цей арешт буде знятий. Шацька селищна рада буде вивчати можливість заявлення своїх позовних вимог по цій справі».

Коментар
29/07/2021 Середа
28.07.2021
27.07.2021