Шацькі підприємці сплатили півмільйона гривень роздрібного акцизу

03 Серпня 2021, 15:49
Шацькі підприємці сплатили півмільйона гривень роздрібного акцизу 416
Шацькі підприємці сплатили півмільйона гривень роздрібного акцизу

До місцевих бюджетів Шацького району Волинської області у січні-червні 2021 року сплатили 496 тисяч гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Про це Район.Шацьк повідомили у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

До місцевих бюджетів Шацького району Волинської області у січні-червні цього року сплатили 496 тисяч гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Сума сплаченого роздрібного акцизу на 15,8 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

У податковій службі Волині нагадують, що належні надходження акцизного податку громади отримають лише у випадку легальної реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів у зонах масового відпочинку громадян.   

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просять негайно інформувати за номером телефону в місті Луцьк  (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Читайте також:У Шацьку кінологи влаштували іспитові змагання для службових собак

Коментар
28/09/2021 Понеділок
27.09.2021
26.09.2021