На Волині внесок торговельної галузі до бюджету – 676 мільйонів гривень

04 Серпня 2021, 18:00
Поповнення бюджету 332
Поповнення бюджету

Упродовж першого півріччя 2021 року волинські підприємства торгівлі спрямували до Зведеного бюджету 676 мільйонів гривень податкових платежів.

Це на 18 відсотків більше проти аналогічного періоду торік. Про це Бізнес.Район повідомив сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

У загальній сумі податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів внесок торговельної галузі області – 13 відсотків. За сумою сплачених податків торгівля займає другу позицію після промисловості.

Підприємства та заклади торгівлі збільшили відрахування до бюджету на понад 100 мільйонів гривень за підсумками першого півріччя поточного фінансового року.

«Враховуючи ріст споживчого попиту та середньої зарплати очікуємо, що торговельні підприємства залишатимуться у переліку платників, що збільшуватимуть показники сплати податків. Необхідні економічні передумови для своєчасного і повного виконання податкових зобов’язань платниками податків сфери торгівлі є. Важливо, що фахівці ДПС системно протидіють спробам приховати доходи від оподаткування певним колом платників, створюючи більш рівні конкурентні умови для діяльності легального бізнесу», - запевнила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Читайте також: Громади Ратнівщини залучили майже мільйон гривень роздрібного акцизу

Коментар
28/09/2021 Понеділок
27.09.2021
26.09.2021