Священник, що продавав за 100 тисяч доларів посаду начальника Сарненського райвідділу поліції, відбувся умовним терміном

07 Серпня 2021, 17:23
Суд 814
Суд

У Рівному суд призначив три роки випробувального терміну священнику, який разом зі знайомим поліцейським «продавав» за 100 тисяч доларів США посаду начальника Сарненського райвідділу поліції.

Про це Район.Сарни стало відомо з вироку Рівненського міського суду.

Минулого року (2020, - ред.) обвинувачений вступив в змову з черговим сектора реагування патрульної поліції відділу поліції. У жовтні 2020 священник зустрівся з чоловіком, з яким пообіцяв за 100 тисяч доларів розв'язувати питання про його призначення начальником Сарненського відділу поліції.

Священник кілька разів дзвонив потерпілому і квапив з дачею грошей. Також один раз він з подільником зустрічався з чоловіком і повідомив, що спочатку можна заплатити частину суми — 25 тисяч доларів США.

На початку листопада 2020 священник з подільником знову зустрілися з жертвою біля ТРЦ «Арена» в Рівному, де останній віддав 21,4 тисячі доларів. Чоловіки взяли гроші й сказали, що повна сума за посаду залишається колишньою — 100 тисяч доларів. Після цього чоловіків затримали.

Обвинувачений підтвердив обставини злочину та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості за частиною 3 статті 15 частини 4 статті 190 Кримінального кодексу — незакінчений замах на заволодіння, шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах і за попередньою змовою групою осіб. Також сторони узгодили міру покарання — п'ять років позбавлення волі з одночасним звільненням від в'язниці з випробувальним терміном на три роки.

Суд задовольнив цю угоду з Тарасом Воланюком. Відзначимо, що Тарас Воланюк був священиком церкви УЦ КП в селі Богдашів Здолбунівського району Рівненської області. Потерпілий Віктор Михальчук — поліцейський, він служить в патрульної поліції.

Щодо подільника Воланюка матеріали виділені в інше кримінальне провадження.

Читайте також:  «У службі він знайшов себе», — спогад про загиблого бійця з Дубровиці

Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021