Сервісні центри МВС розширюють перелік онлайн-сервісів

16 Серпня 2021, 14:48
Презентували нові онлайн-сервіси 2258
Презентували нові онлайн-сервіси

Нещодавно водії освоїли новий онлайн-сервіс перевірки документів, а Головний сервісний центр МВС активно створює та впроваджує ще ідеї.

Про це Бізнес.Район повідомила пресслужба РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області.

ГСЦ МВС презентував ще три онлайн-сервіси.

«Калькулятор»

Створений для розрахунку орієнтовної вартості послуги з реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Сервіс надає можливість дізнатися не лише про вартість реєстраційної послуги сервісного центру МВС для будь-якого типу транспортного засобу, а й про те, які саме податки та збори та в якому розмірі сплачуються у кожному конкретному випадку.

Зокрема, калькулятор враховує:

  • яку саме суму доведеться сплатити за послугу сервісного центру МВС
  • залежно від типу транспортного засобу та країни-виробника;
  • чи потрібно при реєстрації транспортного засобу сплачувати збір на
  • обов’язкове державне пенсійне страхування та розрахує його суму;
  • чи потрібно і в якому саме розмірі сплачувати при відчуженні податок на
  • дохід та військовий збір.

Калькулятор доступний в інфобоксах – безпосередньо в сервісних центрах МВС, а також онлайн – на офіційних сайтах ГСЦ МВС та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області у розділі «Інформаційні сервіси та перевірка документів».

 «Перевірка наявності номерних знаків на сайтах ГСЦ МВС та регіональних сервісних центрах ГСЦ МВС»

Цим сервісом вже можна було скористатися в інфобоксах, установлених в приміщеннях оновлених сервісних центрів МВС. А відтепер він буде доступний й онлайн на сайтах ГСЦ МВС та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській.

За допомогою закладеного функціонала, дуже зручно, не виходячи з дому, дізнатися, до якого саме сервісного центру МВС необхідно записатися, щоб закріпити за авто номерний знак з омріяною комбінацією цифр. І якщо раніше таку онлайн-перевірку можна було здійснити лише для комбінацій цифр, що віднесена до категорії «платних», то наразі така комбінація цифр може бути будь-якою.

 «QR-code з інформацією про територіальний сервісний центр МВС»

Нині цей онлайн-сервіс доступний лише стосовно ТСЦ МВС № 7144 і розміщений на вході у цей сервісний центр МВС, але згодом такі QR-code будуть розміщені у всіх територіальних сервісних центрах МВС, а також на талонах електронної черги, що формуються через функціонал «Запис в е-чергу» на сайтах ГСЦ МВС та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській.

QR-код містить контактну інформацію про територіальний сервісний центр МВС, а саме:  адресу розташування з геолокацією, номер телефона, графік роботи, перелік документів, необхідних для отримання послуг, реквізити для оплати, а також корисні посилання на всі впроваджені онлайн сервіси.

Читайте також: На Рівненщині 41 автомобіль перереєстрували у зв’язку із зміною кольору

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024