На Рівненщині відновили 8 кілометрів дороги між двома селами

14 Серпня 2021, 10:49
Відремонтована дорога 1591
Відремонтована дорога

На Рівненщині продовжують вводити в експлуатацію відремонтовані ділянки доріг державного значення.

Так, менше, ніж за рік повністю відновили 8 кілометрів дороги між Малушкою та Немовичами Рівненського району. Це частина траси міжнародного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів. Про це Район.Сарни стало відомо від пресслужби Рівненської облдержадміністрації.

«Роботи на ділянці розпочали в серпні минулого року. За умовами договору, цей відрізок мали відремонтувати за три роки. Але завдяки злагодженій роботі Служби, підрядника і місцевої влади його вдалося завершити завчасно. На сьогодні на ключовій автомагістралі Рівненщини Н-25  роботи ведуться на 9-ти ділянках загальною протяжністю 71 кілометр. У планах — за два роки повністю її оновити», — розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який проінспектував об’єкт.

За словами заступника начальника з експлуатації автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Рівненській області Романа Руденка, Н-25  — це дорога із достатньо жвавим рухом. Тому важливо, що тут використовувалась технологія для магістралей із підвищеним транспортним навантаженням. Так, має бути декілька шарів покриття: 25 сантиметрів укріпленої основи та нижнього шару асфальту, а також 5 сантиметрів верхнього шару – вищого класу ЩМА-20.

Окрім нового асфальтного полотна, будівельники облаштували узбіччя, огородження, відновили естакаду та 5 зупинок, а також встановили близько 100 дорожніх знаків.

Читайте також: Розпочали ямковий ремонт дороги Нововолинськ – Бужанка – Бортнів

Коментар
28/05/2024 Вівторок
28.05.2024
27.05.2024