На Рівненщині до «Великого будівництва» увійдуть парки, ДЮСШ та будинки культури

07 Вересня 2021, 13:43
Онлайн нарада із керівниками громад Рівненщини 1031
Онлайн нарада із керівниками громад Рівненщини

Про плани на 2022 рік йшлося під час онлайн наради із керівниками громад Рівненщини.

В області планують розбудувати мережу парків дозвілля, відремонтувати будинки культури та реконструювати ДЮСШ. Про це йдеться на сайті Рівненської ОДА.

«Вже зараз ми активно працюємо над проєктом зі створення парків дозвілля у межах президентського проєкту «Велике будівництво». Однак ми не чекаємо початку наступного року, а вже зараз вивчаємо реальний стан локацій та плануємо подальшу роботу», - розповідає заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

У Рівненській області обліковується 1 032 га зелених насаджень загального користування. Це - парки культури та відпочинку, набережні, сквери та бульвари. Тому головне завдання - реконструювати та осучаснити найбільш занедбані паркові зони. Так, на сьогодні громади Рівненщини вже підготували пропозиції щодо реконструкції 45 об’єктів зеленого господарства та будівництва 18 нових паркових зон.

За словами Людмили Шатковської, першими державні кошти в рамках проєкту «Велике будівництво» отримають найактивніші громади – ті, які вже виготовили проєктно-кошторисну документацію на розбудову власних парків.

Також заступниця голови ОДА зазначила, що у 2022 році в межах проєкту Президента України громади області зможуть отримати додаткове фінансування на реконструкцію чинних будинків культури.

Окрім того, до переліку реконструкції спортивних закладів області, які включені до програми «Велике будівництво», увійшли 6 спортивних об'єктів: по два у Березному та Костополі, а також у Рівному, Дубно.

У закладах проведуть капітальні ремонти залів, модернізують спортивні бази, реконструюють приміщення. Окрім поліпшених умов, це дозволить збільшити кількість місць для занять спортом та створити можливості для проведення змагань вищого рівня.

Читайте також: На Волині вперше за 50 років оновлюють дороги до Шацьких озер

 

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром