На Рівненщині створять нові робочі місця для жінок

14 Вересня 2021, 16:10
Мікрошвейні підприємства започатковують на Рівненщині 1340
Мікрошвейні підприємства започатковують на Рівненщині

Територіальні громади Дубенщини можуть долучитися до створення нових робочих місць для жінок. Реалізувати це можна шляхом відкриття мікрошвейних підприємств сімейного типу. Про це йдеться на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

Компанія «Морган Феніче» у співпраці із Рівненською ОДА започатковує створення мікрошвейних підприємств. Це будуть нові робочі місця за місцем проживання людини.

Інвестиційну ініціативу анонсували в рамках зустрічі із представниками потужних підприємств з Польщі, Німеччини, Норвегії, Франції, США.

«Ми хочемо запропонувати роботу жінкам. Адже найбільша потреба, яку ми маємо на сьогодні – це потреба в напрямку швейного виробництва. Ми хочемо надати можливість працювати тим жінкам, які не можуть відірватися від своїх домашніх обов’язків та догляду за дітьми. Готові надати обладнання та провести навчання», - каже співвласниця компанії «Морган Феніче» Лорейн МакМахон.

Як наголосив голова ОДА Віталій Коваль, інвестиційну ініціативу розвиватимуть у рамках проєкту «Rivne work hub».

«Це можливість створення робочих місць особливо у багатодітних північних районах Рівненщини. Це будуть мікрошвейні підприємства сімейного типу. Декілька тижнів наша робоча група пропрацьовувала це питання. Тепер для відкриття подібних швейних цехів чекаємо заявки від територіальних громад», - зазначив Віталій Коваль.

Виконавчий директор державного Офісу із залучення та підтримки інвестицій Сергій Цівкач позитивно оцінив інвестиційний клімат в регіоні.

«Компанія «Морган Феніче» інвестує додаткові кошти – планують четвертий етап інвестицій. Я вітаю обласну владу. Це якісний показник для інших регіонів, як треба конкурувати за інвестора в хорошому сенсі цього слова», - прокоментував Сергій Цівкач.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024