Суд оштрафував підприємця з Рівненщини, який хотів продавати алкоголь без ліцензії

14 Вересня 2021, 15:34
Суд оштрафував підприємця з Рівненщини, який хотів продавати алкоголь без ліцензії 834
Суд оштрафував підприємця з Рівненщини, який хотів продавати алкоголь без ліцензії

Суд оштрафував підприємця, який планував продати майже тонну «сурогатного» алкоголю.

За підтримання публічного обвинувачення Рівненською обласною прокуратурою суд визнав винним жителя Рівненського району. Про це повідомляють на сайті прокуратури.

Чоловіка обвинувачували у незаконному придбанні, транспортуванні, зберіганні з метою збуту та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України).

У суді прокурор довів, що у грудні минулого року чоловік, будучи зареєстрований як фізична особа-підприємець, але не маючи ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, придбав, за попередньою домовленістю, на одному з рівненських ринків майже тонну незаконно виготовленого спирту етилового та алкогольних напоїв у бочках,  пластикових та скляних пляшках. За даними слідства за алкоголь чоловік заплатив майже 40 тисяч гривень. Підакцизні товари призначались для подальшої роздрібної торгівлі.

«Товар» у чоловіка вилучили у липні цього року працівники податкової міліції. Частину придбаного підприємець вже встиг реалізувати.

Згідно з висновками експерта ані спирт, ані вилучена горілка не відповідають вимогам ДСТУ.

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання – 85 000 гривень штрафу, з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024