Програма «U-LEAD з Європою» підтримає громади у розвитку велоінфраструктури

23 Вересня 2021, 11:12
Велоінфраструктура 280
Велоінфраструктура

Триває прийом заявок для відбору громад, які отримають підтримку у розвитку велоінфраструктури від Програми «U-LEAD з Європою».

Нова ініціатива від Програми «U-LEAD з Європою» включатиме обмін досвідом серед українських громад, навчальний онлайн-візит до однієї з українських громад, консультативну підтримку експерта на етапі планування вело мережі та зустріч з обміну досягненнями. Про це Бізнес.Район повідомляють у Рівненському регіональному офісі U- LEAD.

У новому проєкті можуть взяти участь громади із Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської та Тернопільської областей.

Для участі у відборі необхідно завантажити та заповнити форму за посиланням. Заповнену форму потрібно надіслати до 18.00 24 вересня 2021 року на адресу: [email protected] В темі листа потрібно вказати «Веломережа, назва громади та область».

Учасниками програми стануть 12 територіальних громад, населення яких не перевищує 50 тисяч жителів. Заохочуються до участі громади, які у перспективі зможуть розробити та реалізувати спільні проєкти.

Громади-учасниці ініціативи матимуть можливість розробити власну програму розвитку веломережі. За результатами навчання, громади зможуть отримати додаткову підтримку для реалізації спільних проєктів. Ініціатива впроваджуватиметься протягом листопада 2021 – квітня 2022 року.

Усі заходи відбуватимуться виключно онлайн і є безкоштовними для учасників.

Читайте також: На Рівненщині зареєстрували 33 договори міжмуніципального співробітництва

Довідково: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021