Для «Рівнеазоту» шукатимуть працівників у рамках проєкту «Rivne work hub»

24 Вересня 2021, 12:14
Рівнеазот 324
Рівнеазот

У Рівненській ОДА тривають зустрічі із підприємцями області в рамках проекту «Rivne work hub».

Цього разу варіанти співпраці для пошуку затребуваних працівників обговорили із кадровою службою ПрАТ «Рівнеазот». Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Участь у зустрічі взяли заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, директор департаменту з управління персоналом ПрАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Олександр Кривенко, керівники профільних департаментів, служби зайнятості.

«У рамках проекту «Rivne work hub», ініційованого головою ОДА Віталієм Ковалем, ми проводимо такі зустрічі з усіма великими роботодавцями області, щоб допомогти у підготовці кваліфікованих кадрів. Також для нас важливо зрозуміти реальні потреби ринку праці на перспективу», - підкреслив Ігор Тимошенко.

ПрАТ «Рівнеазот» є лідером із виробництва мінеральних добрив у Західній Україні. Наразі підприємство має потребу в електромонтерах, майстрах з ремонту електрообладнання, електрогазозварювальниках, апаратниках, машиністах компресорних установок тощо. 

Для підприємства актуальне навчання робітників під нове виробництво, які будуть затребуваними у майбутньому.

Під час робочої зустрічі директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук відзначив, що майданчик для взаємодії: роботодавець – центр зайнятості - центри професійної підготовки є важливим. А інформація від роботодавців дає змогу зрозуміти, як надалі буде розвиватися ринок праці, а відтак регулювати держзамовлення під потреби ринку, а також інформувати заклади освіти про найактуальніші спеціальності.

Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021