На «Ягодині» вилучили злитки цинку

24 Вересня 2021, 13:05
Злитки 292
Злитки

 

Прямуючи з України в Республіку Польща, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України. 

Відповідно поданих до митного контролю товаросупровідних документів в автомобілі на адресу голландської компанії переміщувався вантаж «Окалина цинку», що являє собою порошкову фракцію відходів цинкування. Про це повідомляє Волинська митниця.

В результаті повного митного огляду, працівники Волинської митниці встановили, що серед вантажу «Окалина цинку» переміщувалися металічні злитки сірого кольору, що не були заявлені в товаросупровідних документах, поданих до митного контролю.

Згідно з експрес-аналізом, проведеного за допомогою портативного аналізатора елементного складу «EXPERTMobile» встановили, що вміст хімічного елементу цинку «Zn» у відібраних зразках складає понад 90%.

Таким чином, керівник підприємства-відправника намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, вивезти товар з митної території України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Санкція статті за такі дії передбачає конфіскацію прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021