У двох районах на Рівненщині провели обшуки серед бурштинокопачів

25 Вересня 2021, 12:14
Правоохоронці провели обшуки 316
Правоохоронці провели обшуки

Понад 15 кілограмів бурштину, 13 мотопомп, зброю та транспорт вилучили поліцейські на Рівненщині.

Про це Район.Сарни стало відомо від пресслужби поліції Рівненщини.

У протидії та запобіганню незаконному видобутку бурштину-сирцю, знищенню лісових масивів внаслідок протиправної діяльності та запобігати правопорушенням у сфері надрокористування поліцейські провели відпрацювання Сарненського та Вараського районів.

До заходів залучили придані сили ГУНП в Рівненській області, оперштаб, працівників Нацгвардії та Державної прикордонної служби. За результатами проведених рейдів упродовж 22-24 вересня поліцейські виявили та вилучили 13 мотопомп, знаряддя незаконного промислу. 

Крім того, під час проведення п’яти санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів кримінальних проваджень у Володимирці, Єльному, Антонівці та Жовкині правоохоронці вилучили бурштин-сирець різної фракції загальною вагою 15,31 кілограма, вироби із нього та три одиниці зброї. 

Усе вилучене в рамках досудового розслідування скеровуватиметься для проведення експертизи. 

Крім того, тимчасово затримали незареєстрованих в установленому законодавством порядку дев’ять транспортних засобів (мотоциклів та скутерів).

Заходи, спрямовані на виявлення та документування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним видобуванням бурштину-сирцю, виявлення каналів його незаконного переміщення та інших протиправних операцій з ним тривають.

 

Коментар
28/10/2021 Четвер
28.10.2021
27.10.2021