У Володимирі-Волинському триває ремонт центральних і бічних вулиць

26 Вересня 2021, 18:00
У Володимирі-Волинському триває ремонт центральних і бічних вулиць 482
У Володимирі-Волинському триває ремонт центральних і бічних вулиць

У Володимирі-Волинському триває ремонт на вулицях Павлова, Устилузькій та Надії Курченко.

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук у четвер 23 вересня разом із начальником управління інфраструктури Ігорем Возним, директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном та представниками підрядних організацій оглянули хід робіт на вулицях Павлова, Устилузькій та Надії Курченко, йдеться на сторінці КП «Полігон» у фейсбуці.

Зокрема, інспектуючи хід виконання робіт на вулиці Павлова, Ярослав Матвійчук повідомив, що вдалося зробити «прокол» під вулицею Ковельською на Павлова, що дозволило зберегти асфальтне покриття під час прокладання водогону. Також було озвучено, що на вулиці робиться додаткова ливнева каналізація зі сторони вулиці Сагайдачного.

У місті триває асфальтування бічних вуличок. Наразі також виконується капітальний ремонт проїзної частини вулиці Надії Курченко. Ремонт проїзної частини (протяжність майже 200 метрів) на цій вулиці виконує ТзОВ «Луцька дорожна пересувна механізована бригада». Вартість робіт – більше 580 тисяч гривень.

Також оглянули, як триває поточний ремонт частини тротуарів по вулиці Устилузькій, зокрема вкладання бруківки по іншій стороні вулиці. Нагадаємо, роботи виконує підрядна організація ФОП Полянський Володимир Володимирович. 

На протилежній стороні вулиці бруківку вже вклали від пам’ятника-танка і до фахового педагогічного коледжу. На виконання робіт виділили лише мільйон гривень, тож цьогоріч планують викласти бруківкою лише частину вулиці Устилузької, загалом ж планують вкласти бруківку аж до військкомату.

Читайте також: На дорогах Володимира проводяться планові ремонтні роботи

 

Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021
v>