Рівненщина: підприємці хотіли доотримати з бюджету 1,2 мільйони гривень за харчування дітей-чорнобильців

27 Вересня 2021, 15:17
Харчування у школі 263
Харчування у школі

Північно-західний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове рішення, яким відмовив у задоволенні позову товариства про стягнення коштів в сумі понад 1,2 мільйона гривень з одного з управлінь соцзахисту населення Рівненської області.

Про це інформують в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Підприємці звернулися до суду, аби стягнути з бюджету понад 1,2 мільйона гривень, недоплачених за додатковою угодою до договору про закупівлю послуг з харчування школярів колишнього Дубровицького району, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи. Водночас обласна прокуратура у ході опрацювання відомостей у системі публічних закупівель «Прозорро» встановила, що додаткова угода до договору, яка стала підставою для стягнення судом першої інстанції коштів, укладена з порушенням ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції чинній на час виникнення правовідносин) та, відповідно, є нікчемною.

Зокрема, внаслідок укладання зазначеної додаткової угоди обсяг послуг зменшився майже вдвічі, при цьому вартість харчування однієї дитини безпідставно зросла на понад 60 %.

Враховуючи наведене, з метою захисту інтересів держави, обласна прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку. Таким чином, завдяки принциповій позиції прокурорів вдалось попередити стягненню з бюджету понад 1,2 мільйона гривень.

Читайте також: Рівненщина: в обласному бюджеті передбачили кошти на освітню галузь

Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021
v>