«Доманове»: росіянка намагалася завести в Україну заборонену ікру

13 Жовтня 2021, 12:20
Ікра 236
Ікра

На митному посту «Доманове» Волинської митниці, що на Ратнівщині, вилучили партію продукції лососевих риб та ікри вартістю понад 97 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба волинської митниці.

В зону митного контролю митного поста «Доманове» Волинської митниці з Республіки Білорусь по смузі «зелений коридор» заїхав автомобіль марки «Nissan X-Trail» під керуванням громадянина Російської Федерації.

Під час митного контролю та повного митного огляду згаданого транспортного засобу в багажному відділенні митники виявили 681 упаковку рибної продукції виготовленої в Російській Федерації.

Таким чином, громадянка Російської Федерації, що являлась власницею вантажу, порушила порядок проходження митного контролю та намагалась перемістити через митний кордон України товар, що відповідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації» обмежений чи заборонений до ввезення.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені статті  471 Митного кодексу України.

Працівниками Волинської митниці склали протокол про порушення митних правил, відповідно якого товар вилучено до рішення суду.

Читайте також: У Ратному продавали алкоголь без ліцензії

Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021