Ратнівчани слатили понад 1,2 мільйона податку на нерухомість

21 Жовтня 2021, 14:22
Ратнівчани слатили понад 1,2 мільйона податку на нерухомість 352
Ратнівчани слатили понад 1,2 мільйона податку на нерухомість

Власники нерухомості на Ратнівщині в січні-вересні 2021 року сплатили до місцевих бюджетів понад 1,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Це на 5,5% більше проти аналогічного періоду торік, повідомляє Район.Ратне сектор інформаційної взаємодії ГУДПС у Волинській області.

Нагадаємо, нещодавно працівники податкової виявили магазин у Ратному, в якому продавали алкоголь без ліцензії.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували та надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та відбиття у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

«Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи», – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті та подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

 

Читайте також: Ратнівчани сплатили до бюджету майже 87 мільйонів гривень податків

 

Коментар
04/12/2021 Субота
04.12.2021
03.12.2021