Громади Рівненщини отримають понад 60 мільйонів гривень з держбюджету

03 Листопада 2021, 17:03
Громади Рівненщини отримають понад 60 мільйонів гривень з держбюджету 1331
Громади Рівненщини отримають понад 60 мільйонів гривень з держбюджету

На Рівненщину надійде понад 60 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Таку суму коштів для регіону затвердив Уряд. Про це повідомляють у Рівненській ОДА. 

«Гроші направлять до обласного, а також бюджетів близько 40 громад області. Субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток – це додаткові фінансові ресурси для окремих територій. Кошти можна використати для співфінансування різних проєктів, що важливі для громад. Серед них – придбання медобладнання, ремонт соціальних закладів, облаштування спортивних об’єктів. Дякую за підтримку Президенту Володимиру Зеленському, Уряду та народним депутатам від Рівненщини», — зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

В обласний бюджет спрямують сім мільйонів гривень на реконструкцію в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» приймального відділення КНП «Березнівська центральна районна лікарня».

Найбільше коштів – понад 15 мільйонів гривень – отримає Рівненська територіальна громада на ремонт дитсадків, обладнання для шкіл, а також на реконструкцію хірургічного корпусу центральної міської лікарні.

В бюджет Зорянської територіальної громади спрямують три мільйони гривень, з яких на капітальний ремонт будівлі клубу в селі Старожуків — один мільйоні гривень та придбання сміттєвоза для Зорянської громади — два мільйони гривень.

Бюджет Здолбунівської громади – 3,7 мільйона гривень з яких на будівництво спортзалу ДЮСШ– 1,5 мільйона гривень, придбання сміттєвоза — два мільйони гривень

Бюджет Радивилівської громади – 2,2 мільйона гривень, з яких на придбання медичного обладнання (гастроскоп, колоноскоп) для КНП «Радивилівська центральна міська лікарня» – два мільйони гривень.

Бюджет Рокитнівської громади – 2,1 мільйона гривень на капітальний ремонт будівлі початкової школи Рокитнівського ліцею № 1.

Бюджет Сарненської громади – 3 мільйони гривень, з яких на встановлення кисневої системи лікувального газопостачання в КНП «Сарненська центральна районна лікарня» 1,8 мільйона гривень та виготовлення проєктно-кошторисної документації та експертизу для будівництва Сарненського НВК – 1,2 мільйона гривень.

Крім цього, окремим громадам спрямовані кошти субвенції без розподілу за об’єктами в сумі 4,7 мільйона гривень. А 2 мільйони гривень для бюджету Сарненської міської громади перенаправили на капремонт дошкільного навчального закладу в селі Мале Вербче.

Читайте також: Яку середню заробітну плату отримували рівняни у вересні

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024