Рівненщина: для лікарень, які приймають пацієнтів із коронавірусом, виділять субвенцію на кисень

04 Листопада 2021, 14:14
Медичний кисень 786
Медичний кисень

Держава виділить субвенцію на забезпечення централізованим киснем «ковідних» лікарень.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров‘я населення ОДА Олег Вівсянник взяли участь в онлайн нараді, ініційованій Офісом Президента України, щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації на забезпечення централізованим киснем закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19, а також внесення інформації до медичної інформаційної системи з метою здійснення аналізу готовності закладів до надання такої допомоги та відповідного оперативного реагування, повідомляють на сайті відомства. 

 

«На сьогодні одним із пріоритетних завдань є своєчасне та в достатній кількості забезпечення киснем медзакладів, які надають допомогу хворим на COVID-19. Держава дбає, щоб усі, хто потребує кисневої терапії, її отримали. А тому передбачила медичну субвенцію на забезпечення «ковідних» ліжок киснем та контролює ситуацію з отриманням та освоєнням регіонами зазначених коштів», – прокоментував Сергій Подолін.

На сьогодні хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 21-й лікарні Рівненщини, де підготовлено 1992 ліжка, з них забезпечені киснем – 1870. Наразі підключені до кисню 1100 людей. Відсоток заповненості ліжок хворими, які отримують кисневу терапію – 58%.

Читайте також:  Рівненські батьки не поспішають вакцинувати дітей проти коронавірусу

 

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром