На Волині вилучили фальсифікованого алкоголю і цигарок на понад 370 тисяч

05 Листопада 2021, 09:31
На Волині вилучили фальсифікованого алкоголю і цигарок на понад 370 тисяч 872
На Волині вилучили фальсифікованого алкоголю і цигарок на понад 370 тисяч

Правоохоронці 4 листопада провели 14 обшуків за місцем фасування, зберігання та продажу контрафактної підакцизної продукції, а також за місцями проживання, реєстрації та у транспортних засобах фігурантів. 

Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

Встановили, що група осіб у спеціальному цеху фасувала лікеро-горілчані напої відомих брендів з підробленим марками акцизного податку і продавала їх у торговельних приміщеннях і магазинах області.

За допомогою спеціально обладнаної системи змішування та розливу злочинна група організувала фасування і розлив фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції у заздалегідь підготовлені пляшки та паперову тару, в тому числі пакети. Потім на готову продукцію наклеювали підроблені акцизні марки та етикетки із зображенням марок відомих торговельних брендів вітчизняних та імпортних виробників алкогольної продукції.

Фальсифікований алкоголь з підробленими марками акцизного податку, а також контрафактні сигарети іноземного виробництва продавали на території Волинської області у невеликих торговельних закладах та на ринках. 

Під час проведення обшуків знайшли та вилучили: 

– обладнання для змішування, фільтрації та розливу фальсифікованої продукції, тару (пластикові каністри та бочки різною ємкістю, пуста підготовлена скляна тара);
– понад 1190 пляшок загальним об’ємом 530 літрів лікеро-горілчаних виробів (горілка, коньяк, віскі, бренді) відомих торгівельних брендів вітчизняних та імпортних виробників з підробленими марками акцизного податку;
– 16 упаковок об’ємом 191 літр, заповнених фальсифікованим алкоголем; 
– близько 8200 пачок контрафактних цигарок без марок акцизного податку;
– готівку в гривнях та іноземній валюті;
– автомобіль Renault Trafic, яким перевозили фальсифікат та контрафактні сигарети;
– 7 мобільних телефонів.

Усього вилучили підакцизних товарів на суму понад 370 тисяч гривень. Виявлена та вилучена підакцизна продукція має ознаки фальсифікованості.

Вирішують питання про накладення арешту на вилучене майно, встановлюють інших осіб, які причетні до незаконного обігу підакцизної групи товарів. 

Коментар
22/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024