Локачинські власники нерухомості поповнили місцеві бюджети на майже 2,5 мільйона гривень

26 Листопада 2021, 13:09
Надходження до бюджету 399
Надходження до бюджету

Упродовж січня-жовтня 2021 року власники об’єктів нерухомості на території Локачинщини сплатили до місцевих бюджетів майже 2,5 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це ІА Район.Локачі повідомили у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума залученого громадами податку на нерухомість на 20% перевищує аналогічні показники минулого року.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували і надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та відображення у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

«Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи», – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Читайте також: 

Підписуйтеся на Район.Локачі у фейсбуці, де оперативно оновлюється інформація та приєднуйтеся до нас в інстаграмі, де лише найцікавіші новини та анонси подій.

 

Коментар
22/01/2022 П'ятниця
21.01.2022
20.01.2022