Платники податків Волині понад 90% звітів подають в електронному вигляді

29 Листопада 2021, 12:15
Платники податків Волині понад 90% звітів подають в електронному вигляді 387
Платники податків Волині понад 90% звітів подають в електронному вигляді

Частка декларацій волинських платників податків, що подані на опрацювання до ДПС у електронному вигляді, складає 93% серед юридичних осіб і 92% серед фізичних осіб - підприємців.

Про це Бізнес.Район повідомляють у пресслужбі волинських податківців.

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 80% декларацій подають через Електронний кабінет, а громадяни-декларанти 35% декларацій надіслали в електронному вигляді.  

 «Сьогодні кожен бізнес-проєкт, незалежно від масштабу, потребує мобільності та інформаційного супроводу із застосування найактуальніших рішень. Тому платники податків надають перевагу тим технологіям, що економлять час і ресурси.

Власне Електронний кабінет є універсальним рішенням для платників, які прагнуть безконтактної взаємодії з контролюючим органом. До речі, громадяни, які мають намір декларувати активи в рамках податкової амністії, повинні подбати про реєстрацію в Електронному кабінеті. Одноразова добровільна декларація подається лише в електронному вигляді», -  зазначає начальниця головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали нерухомість, землю чи інші активи за кошти, з яких не сплатили податки, саме зараз  можуть скористатися правом на податкову амністію.

Зокрема, до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Коментар
22/01/2022 П'ятниця
21.01.2022
20.01.2022