Будівництво школи у селі Шацької громади: проводять завершувальні роботи

04 Грудня 2021, 15:24
Будівництво школи у Піщі: проводять завершувальні роботи 506
Будівництво школи у Піщі: проводять завершувальні роботи

1 грудня перший заступник голови Волинської ОДА  Сергій Мовенко в рамках робочої поїздки в Шацьку територіальну громаду оглянув хід будівництва школи у селі Піща.

Про це інформують в облдержадміністрації.

Двоповерховий навчальний заклад на 320 учнівських місць будують «з нуля» в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Окрім зведення нового навчального корпусу, будівельники реконструювали наявну одноповерхову будівлю, де поки проводиться навчальний процес. Також біля новозбудованої будівлі уже функціонує відремонтована котельня.

Наразі майстри завершують зовнішні та внутрішні ремонтні роботи на об’єкті. Всередині будівлі уже пофарбовані стіни, встановлена вентиляційна система, а у класах, де влаштована дерев’яна підлога, майстри шліфують її поверхню. На черзі – проведення внутрішніх робіт у спортивному залі.

Слід зазначити, що для спортзалу, харчоблоку та навчальних класів закуплені необхідні меблі та спортивний інвентар.
Перший заступник очільника області також оглянув виконання вимог Мінірегіону щодо створення у школі сучасного безбар’єрного освітнього простору. Так, у навчальному закладі передбачений зовнішній ліфт та пандус із перильним металевим огородженням.
«Усі проєкти, що реалізуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво» повинні стовідсотково відповідати вимогам безбар’єрності та інклюзивності, школа у Піщі – не виняток», – зазначив Сергій Мовенко.

Окрім того, поблизу будівлі активно тривають заходи із доброустрою території. Тут завершують улаштовувати асфальтобетонні під’їзди до школи, тротуари та доріжки.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 56 мільйонів гривень. У цьому році на зведення школи передбачені 28 мільйонів гривень, з яких кошти державного бюджету – понад 25 мільйонів гривень та кошти місцевих бюджетів – близько 3 мільонів гривень.

Коментар
22/01/2022 П'ятниця
21.01.2022
20.01.2022