Власники нерухомості Турійщини сплатили до бюджету громад 4,8 мільйона гривень податку на нерухомість

06 Грудня 2021, 10:07
Податок / Фото ілюстративне 403
Податок / Фото ілюстративне

Впродовж січня-жовтня 2021 року власники об’єктів нерухомості на території Турійщини сплатили до місцевих бюджетів майже 4,8 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Це на 71,3 відсотка більше, ніж у січні-жовтні минулого року.  Про це Район.Турійськ повідомили у ГУ ДПС у Волинській області.

До 1 липня фахівці податкової служби формували і надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та відображення у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Коментар
22/01/2022 П'ятниця
21.01.2022
20.01.2022